Haberler

KERMES ETKİNLİĞİMİZ

Öğrencilerimizin hem yarışmalar yapıp eğlendiği hem doya doya yemek yediği kermes etkinliğimizden fotoğraflar ...

Devamı

YAŞASIN 23 NİSAN !!!

OKULUMUZDA 23 NİSAN COŞKUSU... Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde millet iradesinin kararlılığıyla kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 102. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ÇOCUKLAR...

Devamı

OKUL LOGOMUZ

OKUL LOGOMUZ ...

Devamı

KÜTÜPHANEMİZ

OKULUMUZUN KÜTÜPHANESİ YETERLİ KİTAP SAYISINA ULAŞILARAK VE KİTAPLAR HER SINIF SEVİYESİNE GÖRE KATEGORİLEŞTİRİLEREK KULLANIMA HAZIR HALE GETİRİLMİŞTİR. OKUMAYI VE KİTABI SEVEN BİR NESİL YETİŞTİRİYORUZ.

Devamı

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELİLER GÜNÜ  ANASINIFLARIMIZIN ÇALIŞMALARI ...

Devamı

CİZREDE OKUMA YAZMA KURSLARI BAŞLIYOR

Şırnak Valiliği ve Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı Okuma Yazma Seferberliği çalışmasına Okuma yazma bilmeyen ve öğrenmek isteyen veya okumasını yazmasını  geliştirmek isteyen  tüm velilerimiz katılabilir.Detaylı tüm bilgileri almak için okulumuza veya en yakın Halk Eğitim merkezine başvurabilirsiniz . 

Devamı

CİZRE OKUYOR BİR NESİL YETİŞİYOR

Cizre İlçe Milli Eğitimimizin çocuklarımıza  ve cizre halkına kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için başlattığı CİZRE OKUYOR BİR NESİL YETİŞİYOR projesine okulumuz öğrencileri ve velileride her akşam 20.30-21.00 da kitap okuyarak katılıyor.

Devamı

HER ÖĞRETMENİMİZ İÇİN BİR FİDAN

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN DÜZENLENEN FİDAN DİKME ETKİNLİĞİNE İDARECİLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZDE KATILDI.BU GÜZEL ETKİNLİĞİN DÜZENLENMESİNİ SAĞLAYAN CİZRE KAYMAKAMLIĞI, CİZRE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VE CİZRE BELEDİYESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.YETİŞTİRECEĞİMİZ NİCE FİDANLARA,AĞAÇLARA...

Devamı

OKULUMUZDA 29 EKİM COŞKUSU !!!

Devamı